Hizmetlerimiz

      


- Portatif, arabalı ve römorklu olmak üzere, Kuru Kimyevi Tozlu, Köpüklü, Karbondioksit Gazlı (CO2) ve Sulu söndürücülerin,sürekli basınçlı, içten ve dıştan itici kartuşlu modeller olarak üretimi, satışı ve satış sonrası servis-dolum-bakım hizmetleri.

 

- Otel, hastane, restaurant, fabrika, v.b kuruluşların mutfaklarında bulunan davlumbazlar için, Otomatik Davlumbaz Söndürme Sistemleri üretimi, satışı ve satış sonrası servis ve bakım hizmetleri.

 

- Elektrik panoları, CNC tezgahları, İş Makinaları, Otobüs ve Kamyonlar, Tekneler, v.b araçların yangından korunumu ve anında söndürülmesi için geliştirilmiş KFTech Mikro Modüler Yangın Söndürme Sistemleri üretimi, satışı ve satış sonrası servis ve bakım hizmetleri.

 

- FM200, NOVEC 1230 Temiz Gazlı, Sulu Otomatik Yangın Söndürme Sistemleri üretim, projelendirme, uygulama mühendislik ve satış sonrası servis ve bakım hizmetleri.

 

- CO2 Karbondioksit Gazlı Otomatik Yangın Söndürme Sistemleri üretim, projelendirme, uygulama mühendislik ve satış sonrası servis ve bakım hizmetleri.

 

- Yangın Algılama ve İhbar Sistemleri keşif, projelendirme ve uygulama mühendislik hizmetleri.

 

- Yangın Dolapları üretim, satış, montaj ve bakım hizmetleri.

 

- Yangın Hortumu ve Aksesuarları satış, montaj ve bakım hizmetleri.

 

- Kimyasal ve yüksek riskli alanlar için Mobil Köpük Ünitesi üretim, satış, satış sonrası dolum servis ve bakım hizmetleri.

 

- Yangın Elbisesi, Baret, Kask, Eldiven, Çizme, Maske Yangın Battaniyesi gibi Yangından Koruyucu Kişisel Ekipmanlar satışı.


- Yangın önleme ve yangın söndürme konularında bireysel veya toplu eğitim ve seminerler.


- Sınai gazlar ve Oksijen gazı bayiliğini de sürdürmekteyiz.

yükleniyor..